4Life Research

Kontakt:

Strona internetowa:

Polska strona producenta: http://poland.4life.com

Strona producenta: http://www.4life.com/

Opis:
4Life dedykuje swoją działalność kształtowaniu ludzi poprzez Naukę, Sukces i Służbę. Wraz z fundacją humanitarną działającą na całym świecie, jednym z najlepszych planów wynagrodzeń w branży i oddanieniem radykalnej nauce Transferceutical ?, 4Life kształtuje życie ludzkie na całej kuli ziemskiej.

Razem ? Firmę 4Life charakteryzuje duch wspólnoty. Zaczynając od kierownictwa, aż do pracowników obsługi klienta odbierających telefony. Najważniejszym ogniwem naszej wspólnoty są dystrybutorzy. Dystrybutorzy, którzy dołączyli do rodziny 4Life wiedzą, że najlepszą sposobem na zmiany we własnym życiu jest pomoc w kształtowaniu życia innych. Razem, zespół 4Life czyni dobro jakiego nie dokonałaby jednostka. Dołączając do 4Life stajesz sie członkiem rodziny.

Kształtowanie – Poprawa jakości życia zależy od Ciebie. Gdy tylko spróbujesz naszych produktów i doświadczysz Life Rewards Plan? zdasz sobie sprawę, że nie ma lepszej firmy niż 4Life, dzięki której odkryjesz zdrowie, dobrobyt i wiarę w siebie.

Ludzie – Mimo, iż każdy człowiek jest inny, w 4Life zdajemy sobie sprawę, że to nasze wspólne potrzeby, wartości i cele prawdziwie nas łączą. Skupiamy się na pracy grupowej, aby sprostać tym wspólnym oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>