AKUNA

Kontakt:

Strona internetowa:

Polska strona producenta:

Strona producenta:

Opis:
Firma ma niecodzienny plan marketingowy, tzw kanadyjski. Jednak nie jest to wymysł Akuny lecz pewnych Kanadyjczyków. Akuna jest firmą kanadyjską. Akuna Polska Sp. z o.o. jest częścią kanadyjskiej korporacji Akuna Health Products Inc. Akuna jest międzynarodową firmą będącą ekspertem w dziedzinie rozwoju, produkcji
i sprzedaży naturalnych suplementów spożywczych.

Historia firmy:

? 2000 ? AKUNA Polska, AKUNA Kanada, AKUNA USA, AKUNA Słowacja
? 2003 ? AKUNA Austria
? 2004 ? AKUNA Wielka Brytania
? 2004 ? powstanie spółki AKUNA International;
? 2004 ? AKUNA Midwest
? 2005 ? AKUNA Niemcy, AKUNA Ukraina
? 2006 ? AKUNA Węgry
? 2007 ? AKUNA Włochy
? 2009 ? AKUNA Rosja
Najważniejszym mottem działania firmy jest promocja zdrowego stylu życia. Biuro w Polsce było jednym z najwcześniej założonych. W 2010 roku minie 10 lat od jego powstania. Pierwszym produktem wprowadzonym na polski rynek był preparat Alveo.

W latach następnych pojawiły się Onyx Plus (kwiecień 2005), Mastervit (listopad 2008), Pinky (listopad 2008).
Intensywny rozwój oraz nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług zapewniły firmie czołowe miejsce w segmencie marketingu wielopoziomowego w Polsce co potwierdzają oficjalne dane z Krajowego Rejestru Sądowego  ( nie ma czegoś bardziej obiektywnego jak KRS :)   ) dane pobrałem z infoveriti ( wgląd w okres 2002-2008 )

W 2002 roku firma miała nieco ponad  2 miliony obrotu W 2008 roku ponad 88 milionów obrotu! Jak widać dynamika firmy jest bardzo dobra. Co ważne firma wprowadza nowe produkty, więc oferta poszerza się sukcesywnie. Firma ma szeroką certyfikację produktów na rynku polskim co znacznie ułatwia promowanie produktów.

Plan marketingowy

Plan marketingowy jest nietypowy, daje najwięcej % osobie na starcie

% które widzicie w tabelce są wyliczane z góry ustalonej ceny premiowej co daje nam możliwość precyzyjnego obliczenia wynagrodzenia w zależności od obrotu.

Pozycje uzyskane w tej firmie mlm są dożywotnie (a więc nie muszę co miesiąc bronić pozycji planu marketingowego) jeśli w danym miesiącu osiąga się pozycję w planie marketingowym nigdy więcej nie trzeba jej bronić. Proszę jednak zauważyć, że liczba generacji za które się odbiera pieniądze jest skończona! ( 9 generacji ), czyli coś za coś Motywatorem jest premia managerska, otrzymuje się ją za obronienie danej pozycji w danym miesiącu i jest ona wypłacana nieskończenie w głąb, a to często duże pieniądze są.

Przykładowa cena premiowa na alveo to 58,8zł  netto + 22% vat

czyli 12% = 7,06zł netto = 8,61zł brutto

12% otrzymuję do 5tej generacji kwalifikowanej jako RND.

Co ważne jeśli ktoś nie zrobił kwalifikacji osobistej taki punkt managerski podskakuje w górę i nie odcina mi premii ( a jest do nie j zaliczany ).

To dość ważne bo zwiększa motywację do pracy z ludźmi w głębokości.

Bonusy dodatkowe

Firma aktualnie ma wiele promocji w programie benefit dla aktywnych managerów.

1. telefon

2. paliwo  ( do 4500zł kupony shell )

3. wynajem długoterminowy ( czyli NIE LEASING! tylko wynajem opłacony przez akunę) to jest super sprawa, bo leasing uwiązuje do auta niezależnie od sukcesów ;)

- fiesta

- focus

- BMW 1

Czyli po spełnieniu warunków firma wynajmuje Tobie auto.

dodatkowo wycieczki zagraniczne

oraz co ważne intensywny pakiet szkoleń oraz wykładów zdrowotnych organizowanych przez Akunę!

- Akuna Active Life

- Akuna Leadership Academy

- Power Team

- Akuna Leadership Academy dla początkujących liderów

Firma jest sponsorem generalnym PNSA, znana z akcji Pinky w przedszkolu ( rozdano w konkursach kilkadziesiąt tysięcy butelek suplementu Pinky)

Jednym słowem firma dużo inwestuje w ludzi, dodatkowo struktury organizują swoje szkolenia w zależności od systemów w których działają.

Internet

Firma ma bardzo silne zaplecze internetowe oraz rozbudowane biuro online.

Każdy dystrybutor ma możliwość uruchomienia swojej subdomeny w domenie akunapolska.pl  na której klienci mogą dokonać zakupów oraz zarejestrować się online jako dystrybutorzy.

Firma wprowadziła płatności internetowe poprzez allpay, więc można płacić online kartami oraz przelewami z banków które maja konta internetowe.