MONAVIE

 

Kontakt: VIP GROUP POLSKA   Robert Sękowski   784 531 699

Strona internetowa: www.vipgroup.biz.pl

Polska strona producenta: http://pl.monavie.com

Strona producenta: http://www.monavie.com

Opis:
MonaVie została założona w styczniu 2005 roku przez kilku pasjonatów, posiadających szerokie doświadczenie w branży sprzedaży bezpośredniej i produktów zdrowotnych. Obecnie firma należy do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w USA i działa już w 15 krajach na całym świecie, m.in. w Polsce.

Przez wzgląd na unikalną jakość odżywczą oferowanych produktów, firma spotkała się z ogromnym zainteresowaniem polskiego społeczeństwa. Sok z acai oraz 18 innych, niezwykle korzystnych dla zdrowia owoców, piją regularnie polskie gwiazdy sportu, m.in. Paweł Korzeniowski, Paweł Nastula, Beata Sokołowska ? Kulesza, Bogusław Mamiński, Grzegorz Sudoł, Andrzej Supron, Agnieszka Leszczyńska oraz Marcin Lijewski.

Naukowo opracowane produkty MonaVie dedykowane są wszystkim tym, którym zależy na prowadzeniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Jak mówi Dallin A. Larsen, założyciel, prezes i CEO MonaVie: ?MonaVie nie chce być najlepszą firmą na świecie, ale najlepszą firmą dla świata.?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>