COLWAY

 

Kontakt: Robert Sękowski  784 531 699

Strona internetowa: www.kolagenowecentrum.pl

Polska strona producenta: http://colway.net.pl

Opis:

COLWAY (?kolagenowa droga?, ?droga do kolagenu?) jest na mapie wielopoziomowego marketingu sieciowego, jaki ?dzieje się? w Polsce ? organizacją szczególną.

Firma handluje produktami wytwarzanymi wyłącznie w Polsce i tylko w oparciu o rodzime wynalazki biotechnologiczne. Flagowym produktem COLWAY jest czyste białko – aktywny biologicznie kolagen, ekstrahowany na ewolucyjnym etapie molekuł spiralnych, ze skór ryb słodkowodnych. Polski eliksir młodości, którego nie wytwarza się nigdzie indziej na świecie. Realnie zatrzymujący proces starzenia się skóry i likwidujący wiele problemów zdrowotnych. Specyfik legendarny i marzenie milionów kobiet. Produkt całkowicie naturalny.

COLWAY dystrybuuje także kosmetyki i suplementy diety wytwarzane na bazie kolagenu, jednakże przy zachowaniu zasady, że są to artykuły nie posiadające konkurencji. Unikalne w skali światowej. Tym samym – każdy Przedstawiciel i Dystrybutor COLWAY należy do rzeczywistego monopolu.

System marketingowy COLWAY także nie ma odpowiednika w całym świecie MLM. Plan Finansowy ujęty jest w Umowęcywilno-prawną, zawieraną między Uczestnikiem a Spółką Jawną. Rabaty, prowizje i premie obliczane są od ceny detalicznej produktów brutto . Z każdych 100zł za jakie sprzedany zostanie dowolny artykuł COLWAY aż 70 złwraca do systemu finansowego i rozdzielane jest pomiędzy uczestników Sieci MLM COLWAY.

Osoby zawodowo zaangażowane w COLWAY nie ponoszą kosztów wysyłki produktów, ani szkoleń, ani przelewów, ani odnawiania umów, ani ?starterów?, ani wielu innych rzeczy, zwyczajowo płatnych w marketingach sieciowych. COLWAY to network ultraliberalny, zorganizowany w każdym szczególe tak, by uwzględniał interesy Uczestników Sieci ponad celami Firmy. Obrazuje to najlepiej rzecz bezprecedensowa: obroty wprowadzane są do systemu w każdym cyklu rozliczeniowym – nie tak, jak wynikałoby to ze składanych zamówień, lecz tak, by dawały Uczestnikom maksymalnie matematycznie możliwe prowizje, jakie zapłacić może system?

COLWAY jest zdemokratyzowany. Każda krytyka jest dozwolona, a Firma nie może zmienić zasad umownych, bez zgody Walnego Zgromadzenia Menedżerów. COLWAY nie wymusza prowadzenia działalności gospodarczej i potrafi rozwiązywać nawet dylematy fiskalne swoich Dystrybutorów.

COLWAY zaczyna się w Polsce. Odwrócił więc też tradycyjne wektory ekspansji MLM. Każdy kto przystąpi do tej Organizacji ma do dyspozycji cały świat. Kolagen jest przy tym wspaniałym ambasadorem Polski na wszystkich kontynentach. Kolagen Naturalny promuje się z dumą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>