NOVISION

Kontakt:

Strona internetowa:

Polska strona producenta:

Strona producenta:

Opis:
Firma istnieje na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych, sztandarowy produkt to produkty finansowe uznanej firmy Skandia.  Jak to w mlm, firma oferuje  poza prowizją możliwości rozwoju osobistego poprzez cykle szkoleń, a także dla aktywnych dodatkowe atrakcje. Z tego co się orientuję dofinansowań do samochodów nie ma, firma zakłada, że nie trzeba wiązać współpracownika umowami leasingowymi z dofinansowaniem, a jak ktoś zarabia to sobie furkę może kupić za swoje, za to prowizje są wyższe niż w konkurencji (ale tego nie analizowałem, choć jest to logiczne? jak się do auta dopłaca to z czegoś ta kasa musi wynikać ;)   ).

Kolejne wykłady?

Kultura oszczędzania

Analiza potrzeb

Planowanie finansowe

Fundusze Inwestycyjne

Sposoby inwestowania w Fundusze Inwestycyjne

Produkty Efektywnego inwestowania

Korzyści Unikatowych Planów Finansowych

Generalnie dokładnie tak jak przy Aktio, napiszę jedno? każdy Polak powinien zaliczyć te wykłady, więcej każde dziecko w podstawówce powinno być na takich wykładach. Bardzo dobrze wyjaśnione jest to jak inwestować, jak powodować żeby na koncie przybywało a nie ubywało, jak kupić dom i nie stać się niewolnikiem banku itd?

Powiem wam, że zupełnie nie rozumiem tego pisania na forach jakie to sekty, że firmy oszukują itd? nie wiem, jak ktoś nie pojmuje o czym oni na tych SBI mówią to po co kupuje produkty finansowe?

Często słyszę, ale oni to mózgi piorą później? ludzie kupują polisy a potem nie mają ich z czego spłacać?. cóż ludzi kupują mieszkania na kredyt i nie mają je z czego spłacać, co lepiej kupują super furę i nie mają potem na benzynę :P

Jednym słowem gadanie o sektach to jakieś kompletne niezrozumienie tematu!

A kupowanie polisy na siłę, żeby robić biznesy? O tym publicznie mówił Pan Marek Zarzeka nie rób tego bo Ci w ten sposób biznes nie wyjdzie, nie jesteś do oszczędzania przekonany NIE RÓB TEGO ? ot niezłe namawianie i manipulacja jak się można na forach dowiedzieć. Nie wiem kto to pisze, może zazdrosna konkurencja z poza mlm???

Często słyszę, ale wiesz te firmy to stosują manipulację później? itd? a najczęściej takie opinie padają w momencie kiedy okazuje się, że człowiek uprawiał spekulację na funduszach no i mu się pokichało jak kryzys przyszedł? :)

I tyle na temat sekciarstwa, po to macie głowy aby TRZEŹWO myśleć.

Samo SBI mi się podobało, oczywiście zgadzam się, że dla osoby obeznanej w finansach takie SBI jest zupełnie bezwartościowe!

Bo taka osoba ma całą wiedzę którą się tam przekazuje, no cóż większość Polaków pojęcia nie ma jednak o oszczędzaniu.

A w sumie czy manipulacją jest stwierdzenie, że jakbyś kochany czytelniku odkładał 10% swojego dochodu to po 20-30 latach masz furę kasy? no w obliczu tego ile % arka zarobiła w ostatnich nastu latach to nie można się do tego doczepić i tyle?. oczywiście zamiast stwierdzić o ja jeleń nie oszczędzam w ogóle lepiej stwierdzić, że coś jest bebe ;)

Ok, ostatni wykład bardzo fajny wykład motywujący Pana Marka Zarzeki, generalnie jakbyśmy podmienili Novison na Akunę czy FM  to równie dobry wykład by był :)   jednym słowem są pewne MLM?owe prawdy objawione, niezależne od firmy.

Niedziela?. generalnie poruszane były sprawy biznesowe.

Jednym słowem, jak zacząć, jak działać itd?

Bardzo dobry blok dotyczący tego jak powinien wyglądać i zachowywać się menadżer novision.

O to by było na tyle.

Plan marketingowy, klasyczny różnicowy.

1 punkt = 100zł rocznej składki klienta.

Osoba która chce podjąć współpracę musi zaasystować przy jednym wniosku rocznym, w ciągu 7 dni od SBI ( może ALE NIE MUSI to być jego własna polisa )

Co ciekawe prowizje kandydatowi dzielą na 71,5% wypłacane w pierwszym roku i 28,5% wypłacane w drugim roku.

Przelicznik punktów zgodnie z pozycjami

Jakie są różnice między Aktio a Noviosion?

Pierwsza sprawa, mają inne produkty, długo by się spierać który lepszy.

Aktio ma fajniejsze materiały, ładna teczka itd?

Novision ma za to gorszą teczkę, ale bardzo dobre materiały pokazujące jak prawidłowo przeprowadzać spotkanie z klientem.

Faktycznie bardzo dużo wspólnego jest między tymi firmami, różnice są w planach wynagrodzeń.

Każdy kto chce podjąć współpracę musi sam podjąć decyzję z którą firmą mu bardziej po drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>